o-TOURIST-facebook

Запуск бета-версії сайту “Шацькі озера”

В нинішню епоху складно знайти інформацію, якщо вона не представлена в інтернеті. З іншого боку технології освоюють шахраї, що прешкоджає пошуку та приємному відпочинку. Так, у березні 2018 року, зародилася ідея створення порталу www.shatskiozera.com про регіон Шацьких озер для популяризації, безпеки пошуку, зручності відпочинку та підтримки місцевих бізнес-ініціатив.

Знайдіть своє!

Під таким гаслом буде працювати інформаційний сайт “Шацькі озера”. Впродовж року велася робота над дослідженням, розробкою та впровадженням ресурсу – і тепер ми з гордістю представляємо бета-версію порталу. Він не ідеальний: ще близько року потрібно для реалізації кінцевого задуму, але основні функції може виконувати.

На цьому ресурсі буде акумулюватися актуальна та важлива інформація про відпочинок на Шацьких озерах, як і новини регіону. Цільовою аудиторією порталу «Шацькі озера» визначено, перш за все, туристів та відпочиваючих, а також користувачі Інтернет, що цікавляться суспільно-політичними та економічними подіями Шацького регіону.

Розрахунки та дослідження, які проводились перед роботою над проектом, показали загальну тенденцію зниження кількості осіб, які зацікавлені відпочинком на Шацьких озерах. Це пов’язано, перш за все, з ціновою політикою регіону на період літа та проблемами інфраструктури. Цікаво і те, що більшість відмов від подорожі відбувалася банально через відсутність потрібної інформації та можливі випадки шахрайств. Ми працюємо, щоб мінімізувати ризики повязані з відпочинком та популяризувати регіон, надаючи актуальну та підтверджену інформацію.

Інформаційний довідник для відпочиваючих

Особливістю нового проекту є розміщення інформації не лише про оренду житла, а максимальне охоплення. Тут ви зможете знайти інформацію  про приватні садиби, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, готелі, кемпінги, наметові містечка, дитячі табори,  ресторани, заклади харчування, медичні заклади та аптеки, банки та страхування, банкомати, погоду, служби таксі та транспортне сполучення, перукарні, магазини, музеї, туристичні компанії, державні установи та події. Ви можете не лише забронювати чи замовити послуги, а й лишити відгуки чи поділитися інформацією, вплинути на якість, розвиток місцевого бізнесу та державних ініціатив, зробити їх кращими та конкурентноспроможними. Крім того, це – безпечно тому, що підтверджені місця мають значок верифікації (синю галочку) та без перевірки не розміщуються.

Розмістіть свій бізнес!

Ви не самотні. Інформресурс “Шацькі озера” – найкращий сайт, який допоможе Вашому бізнесу та маркетингу бути успішнім. Додайте свої послуги на портал, щоб вас знайшли. При публікації ви можете вказати будь-які засоби зв’язку та позначити розташування на карті. Для збільшення довіри пройдіть верифікацію та підтвердіть справжність свого бізнесу. Залишається отримувати клієнтів та відгуки!

Реєстрація на порталі є безкоштовною, а при подачі оголошень до 20 червня 2019 року – даруємо рік обслуговування та реклами. За додатковою інформацією звертайтеся будь ласка до адміністрації  інформаційного ресурсу «Шацькі озера» : info@shatskiozera.com, 0673861010

Залишити коментар

Your email address will not be published.