klip

Діти зняли патріотичний кліп на Шацьких озерах

На озері Пісочне, що знаходиться на Шацьких озерах (Волинська область), в Дитячому таборі “Волинська Січ” діти написали патріотичну пісню та зняли відеокліп про свій відпочинок.

Сама ідея виникла спонтанно, відповідно процес тривав не довго. Від написання тексту і до монтажу відео пройшло три доби!!! Враховуючи малий ресурс технічної підтримки та можливо низької якості роботи, адже все робилося в польових умовах, відео стрімко набирає перегляди у соцмережах та позитивні відгуки користувачів.

У роботі над записом треку та монтуванням відео дітям допомагав боєць-доброволець Микола Габдулхаков, який також відомий як реп-виконавець під сценічним псевдонімом sVoяk.

Як стверджує Микола, з дітьми було працювати легко і дуже приємно. Навіть не враховуючи відсутність матеріальної бази та навиків зйомки і монтажу на рівні любителя, відео вийшло досить цікавим, об’єднавши в собі молодіжний креатив та козацький дух українського народу.

Ніщо так не відобразить любов до Батьківщини, як дитяча щирість у кожному слові та кожній емоції! Отож бажаємо приємного перегляду!

Слава Україні та її вірним синам!

Залишити коментар

Your email address will not be published.