62207300_610545889453650_7809278604679839744_o

Шацький нацпарк став територією для німецько-українського проекту

На базі Шацького біосферного резервату проходить експертний семінар в рамках реалізації проекту «Екосистемна адаптація (ЕА) до кліматичних змін та стійкий регіональний розвиток через підвищення компетентності українських біосферних резерватів». Його спільно розробила та реалізує група експертів з Фонду Міхаеля Зуккова (Грайсфальд, Німеччина) і Центру екології та управління екосистемами при Університеті сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина). Учасники семінару мають можливість обговорити питання щодо негативних наслідків змін клімату, їх проявів та заходів з екосистемної адаптації до зміни клімату.
Нагадуємо, що проект має на меті інтегрувати підходи ЕА до національного та регіонального планування та провести ряд заходів, що ведуть до краще адаптованого землекористування та широкомасштабного стійкого розвитку і буде впроваджуватися протягом трьох років. 
Для довідки: рішенням 17-ї сесії Бюро координаційного Комітету ЮНЕСКО МАБ у 2002 році Шацькому парку було надано статус біосферного резервату «Шацький».

Прес-служба Шацького НПП

Залишити коментар

Your email address will not be published.