73341367_492571828004633_790306010035126272_n

Врятуємо найглибше озеро України – Світязь!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!! Звертаємось до Вас за допомогою врятувати найглибше озеро України – Світязь! Ситуація наразі катастрофічна! Вода відійшла від берега на десятки метрів. І ситуація погіршується з кожним днем.

Хтось каже, що причиною обміління озера є кліматичні умови, хтось звинувачує кар’єр у Білорусі, що вони викачують воду, хтось просто чиновників і підприємців. Говорять багато, а нічого не роблять, в той час, як озеро помирає.

Фахівці в області водних ресурсів називають що однією з головних причин є зламані шлюзи. На Шацьких озерах їх 5, 3 з них не працюють! Кошти обіцяли виділити, а їх так і немає, замість того лежать мішки з піском.

А рятувати озеро потрібно негайно, поки воно не замерзло! Інакше загинуть живі організми – риби, жаби, а значить потім не буде чого їсти птахам і буде велика кількість комарів! Все взаємопов’язано!

Зараз завдяки петиції, бо про неї написали багато волинських видань, трошки почали ворушитися. Кажуть, ми не думали, що це питання викличе такий резонанс.

Щоб достукатися до президента України нам необхідно зібрати 25 000 голосів, а це дуже не просто!

Будь ласка, проголосуйте, і підтримайте нас, не байдужих людей!

Нам дуже необхідний інформаційний розголос!

Дякуємо завчасно!

Посилання на петицію https://petition.president.gov.ua/petition/73826

Залишити коментар

Your email address will not be published.