Озеро_Світязь_з

Відпочинок на озері Світязь: сучасна набережна та оновлена каналізація (Відео)

Перлина Волині – озеро Світязь готується зустрічати відпочивальників. Тут вперше почали прокладати каналізацію, адже роками сотні баз відпочинку довкола озера та місцеві жителі зливали нечистоти у вигрібні ями. Вже збудували понад 30 кілометрів мереж. Вдалося це завдяки європейському проекту, де 90 % фінансують вони, а 10 – бюджети різних рівнів.

Центральний пляж – найпопулярніше місце серед відпочивальників. Тут останні приготування – прокладають доріжки, облаштовують літні кафе.

Ще рік тому у пік сезону набережною було ані пройти, ані проїхати. Та нині тут вимощені бруківкою тротуари, зручний паркінг, ліхтарі. На пляж завезли білого піску, встановили смітники, лави та біотуалети.

Оновити вже вдалося майже півтора кілометра набережної, у найближчих планах ще стільки ж. А дорогу вздовж центрального пляжу хочуть зробити пішохідною для туристів, проклавши об’їзд іншим селом.

Світязь люблять за його мілководдя – тут дуже зручно відпочивати з дітками, вода в озері  швидко нагрівається. За сезон відпочивають сотні тисяч туристів.

Ціни на житло цього сезону поки не підвищували

Замовити двомісну кімнату в приватній садибі можна за 500-600 грн, у місцевих готелях – вдвічі дорожче. Якщо винаймати цілий будиночок на кілька сімей – коштуватиме приблизно 2,5 тис. Та в липні, коли наплив туристів на Шацьких найбільший – вартість житла зросте відсотків на 20. Та цінами відпочивальників не налякати. Поніжитися у теплих хвилях найглибшого озера України щороку з’їжджається дедалі більше людей з різних куточків України та з-за кордону.

Джерело: Факти, Відео: Факти ICTV

Залишити коментар

Your email address will not be published.